Grūtnieču joga

Rūpes par savu mazuli sākas ar rūpēm pašai par sevi

Par kursu

Drošas, zemas intensitātes kustības un elpošanas vingrinājumi, izprotot gaidību laika radītās pārmaiņas sievietes ķermenī un sajūtās. Veidoti ērtai lietošanai mājas apstākļos.
Grūtnieču kustību joga

Grūtnieču kustību joga

Visām topošajām māmiņām, kurām ārsts ir atļāvis vingrot vai jogot.
Nodarbībām ir mērens temps, tādēļ laipni gaidīti gan jogas iesācēji, gan arī jogotāji ar pieredzi

Kam ir domāts un piemērots kurss?

No šī kursa tu iegūsi:

Elpošanas tehnikas iemācīs pareizi elpot, izmantot elpu kā rīku, lai mazinātu satraukumu un sāpes dzemdībās. Apzinātāk sajust savu ķermeni un saskaņot elpu ar kustībām.
Kustību kombinācijas palīdzēs labāk izjust un pielāgot ķermeni grūtniecības ikdienai un atslābināties dzemdībās. Iegurņa un krūšukurvja mobilitāte nodrošinās labu ķermeņa asinsapgādi.
Relaksācijas tehnikas būs palīgs fiziskai un garīgai visa ķermeņa atpūtai. Nostiprinās iekšā miera sajūtu visos grūtniecības un dzemdību posmos.

Kursu programma

Nodarbībā būs apzinātas attieksmes veidošana, ar koncentrēšanos uz savu ķermeni un elpu, tā notiekošajām pārmaiņām. Elpu kā koncentrēšanās rīku.
Sava ķermeņa apzināšanās caur elpošanu
01
Pamatkustības iegurnim, lai to varētu sajust, atbrivot, pielāgot kā grūtniecības ikdienai, tā arī dzemdībās. Muguras vingrojumi stabilitātei un līdzsvaram.
Darbs ar iegurni un vesela mugura
02
Labai elpai un skābekļa apgādei ir svarīgs kustīgs krūšukurvis. To varēsi iekustināt un atvērt šajā nodarbībā.
Atvērts un kustīgs krūšukurvis
03
Šajā nodarbībā tu varēsi sajust vai tavā ķermenī ir kāda fiziska pretestība un tavi muskuļi var atslābināties. Vai tu vari atbrīvot un vingrināt prātu tāpat kā muskuli. Viss kas tev jādara ir ērti jāiekārtojas atjaunošanās pozā, jāaizver acis un jādodas iekšā savā ķermenī.
Dziļā relaksācija
04

Kā notiek apmācība?

Nodarbības notiek video ierakstā mācību platformā Thinkific.
Pieeja kursam: viens mēnesis
Četras video jogas nodarbības, lai droši izkustētos un izelpotos, sev ērtā laikā un vietā

Par mani

Esmu sertificēta fizioterapeite, C kategorijas fitnesa trenere, jogas entuziaste, sieviete, mamma un vecmāmiņa.
Jau vairāk nekā 15 gadus savā dzīvesveidā esmu iekļāvusi jogu, fizioterapiju, masāžu un apzinātības prakses. Tās kļuvušas par maniem ikdienas paradumiem, radot mērķi – motivēt, atbalstīt ik katru, rodot ceļu uz sevis pilnveidošanos holistiskā un integrētā pieejā.

Esam radīti, lai dzīvē nepārtraukti mainītos, taču katram jāsaprot, kā realizēt un sākt ar sevi, lai panāktu vēlamās izmaiņas. Savā veselības trenera CV varu ierakstīt gan vairākus jogas pasniedzējas, fizioterapeita, dūlas, Taizemes masāžas un lietišķās kinezioloģijas diplomus. Savukārt tagad pastiprināti izglītojos sievietes iegurņa veselības jomā – kā to savienot kopā ar veselības aspektiem un gudri veidot jaunus paradumus. Veselības nozare nemitīgi attīstās, tāpēc vēl lielākā vērtē ir kļuvis spēt aptvert jaunākos atklājumus un tos integrēt savā darbībā.

Atsauksmes

Beatrise
Uzsākt vai turpināt jogas praksi ir lieliski arī grūtniecības laikā. Vēl jo vairāk, ja mierpilno nodarbību vari paņemt sev līdzi uz jebkuru vietu pasaulē, ieslēgt savās mājās vai atvaļinājuma laikā. Ilvitas pieredze ar topošajām māmiņām ir jūtama katrā nodarbībā, tās ir pārdomātas, skaidri un gaiši saprotamas, izpildāmas arī ne tik lunkanām sievietēm kā man. Tāpat izvēle starp četrām nodarbībām, balstoties uz noskaņojumu vai vienkāršu vēlmi, – ja jūtu, ka vajadzīgs miers, ķeros klāt relaksācijas nodarbībai, citā dienā atkal ir vēlme kārtīgāk pastrādāt muguras veselībai. Manuprāt, ir svarīgi noķert labsajūtu arī grūtniecības laikā, īpaši, kad kļūst arvien grūtāk atrast ērtāko sēdēšanas, gulēšanas pozu. Šīs nodarbības atslogo, izkustina "karstākos" ķermeņa punktus un uzlādē.

Biežāk uzdotie jautājumi

Visi kursi

Tava online jogas studija kustīgam ķermenim un mierīgam prātam. 
Nopirkt €25
Četras video jogas nodarbības, lai droši izkustētos un izelpotos, gaidot bērniņu, sev ērtā laikā un vietā.
Nopirkt €35
Pieejams drīzumā
Pēcdzemdību atjaunošanās. 
Made on
Tilda