Privātuma politika

Sveiki!
Šeit ir aprakstīts, kas notiek ar taviem datiem kopš brīža, kad tu sāc interesēties par maniem pakalpojumiem.

Atceries, ka, saskaņā ar datu aizsardzības regulu, tu vari jebkurā brīdī pieprasīt, lai tavi dati tiktu dzēsti no manām datu bāzēm.

Šī dokumenta kontekstā "Es", "Mans", "Pakalpojuma sniedzējs" ir atsauces uz mani, Ilvitu Kārkliņu. Es saņemu, apstrādāju un izmantoju no tevis vai tavas ierīces iegūto informāciju mājaslapa ilvitakarklina.lv. Visi lapā piedāvātie produkti un pakalpojumi kopā vai atsevišķi tiek saukti par "Pakalpojumiem". Izmantojot šo Lapu, tu apstiprini, ka esi izlasījis un piekrīti visiem šīs Privātuma politikas nosacījumiem. Šī dokumenta saturs var tikt mainīts un/vai papildināts, un šādas izmaiņas un/vai papildinājumi stājas spēkā līdz ar to publicēšanu šeit.

Šīs privātuma politikas saturs ik pa laikam var tikt mainīts un/vai papildināts. Visas izmaiņas būs redzamas šajā lapā. Katram mājaslapas apmeklētājam ir pienākums pirms Pakalpojumu izmantošanas, izlasīt šo Privātuma Politiku. Tu - Lapas lietotājs vai apmeklētājs esi tiesīgs iepazīties ar Privātuma politikas redakciju, un Tavs pienākums ir savlaicīgi iepazīties ar tās saturu.

INFORMĀCIJAS IEGŪŠANA UN IZMANTOŠANA
Es iegūstu tavu informāciju ik reizi, kad tu izmanto Pakalpojumus vai apmeklē Lapu. Daļa informācijas tiek iegūta automātiski (“Tehniskā informācija”), bet personu identificējoša informācija tiek nodota tikai ar tavu piekrišanu.

Piemēram, es iegūstu informāciju brīdī, kad tu sāc pieteikšanos vēstulēm, kādiem no pasākumiem vai iegādājies kādu no Pakalpojumiem. Lapa var tev prasīt ievadīt tavu vārdu un uzvārdu, e-pasta adresi un/vai telefonu - šī Personīgā informācija glabājas pie manis.
Kad tu ievadi maksājuma informāciju, šo informāciju gan es nesaglabāju nekur un arī nevaru redzēt, jo šie dati uzreiz pāriet maksājuma sistēmai (maksājumiem es izmantoju Stripe).

Iegūto informāciju es izmantoju, lai varētu tevi identificēt, ar tevi sazināties, veidot personalizētus piedāvājumus, balstoties uz tavu lietošanas vēsturi, sniegt pakalpojumus par maksu vai bez.

PERSONĪGĀ INFORMĀCIJA
Tava personīgā informācija var tikt reģistrēta šādos gadījumos:
  • Reģistrējoties jaunumu saņemšanai, Pakalpojumu saņemšanai, piekļuvei informācijai, kas ir pieejama tikai reģistrētiem lietotājiem.
  • Piedaloties aptaujās.
  • Piedaloties komentēšanā zem rakstiem Lapā. Komentējot vai publicējot ierakstus forumā tu piekrīti, ka tava informācija var tikt publicēta Lapā (tavs komentārs, vārds, uzvārds, profila bilde u.c.). No brīža, tavi ieraksti nokļūst publiskajā telpā un tu piekrīti, ka trešās personas var to redzēt un darīt ar to lietas, kuras man nav iespējams nokontrolēt.
  • Komunicējot ar mani. Ja tu nosūti jautājumu, komentāru, es saglabāju šo informāciju, lai neaizmirstu, par ko mēs esam runājušas, kas tev ir solīts, un kā es varu pilnveidot Pakalpojumu sniegšanu tev. Klikšķinot uz pogām, atvērot hipersaites Lapā, e-pastos, ko es tev sūtu, intagram,feisbukā, es varu identificēt tevi, tavu e-pasta adresi vai soctīklu profilu, un sasaistīt tavas aktivitātes ar tevi.
  • Ja tu esi tikai apmeklējis Lapu vai kādu no tās sadaļām, nereģistrējies, nepieprasi nekādu informāciju, nesazinies ar mani, nepublicē informāciju, kā arī neesi nospiedisusi uz hipersaitēm ziņojumos, es neiegūstu Personīgo informāciju, izņemot interneta žurnāla failus (web logs).

TEHNISKĀ INFORMĀCIJA
Interneta žurnāla failu izmantošana man palīdz attīstīt gan Lapu, gan Pakalpojumus, jo es varu uzzināt, kādas Lapas sadaļas ir populārākas, kādi Pakalpojumi tevi interesē, kā var uzlabot funkcionalitāti, saturu utt. Šo informāciju es izmantoju tikai apkopotā formā, neidentificējot konkrētus Lietotājus, izņemot gadījumus, kad Lietotājs ir rīkojies ļaunprātīgi un šādas rīcības sekas ir tik lielas, ka ir lietderīgi tās atrisināt. Interneta žurnāla faili tiek izmantoti arī, lai analizētu reklāmas kampaņas un veidotu jaunas, veiksmīgākas, kā arī lai veidotu jaunu, veiksmīgāku saturu Lapā.

Tie satur:
- domēni, no kuriem lietotāji nonāk Lapā;
- IP adreses;
- Informācija par pārlūkprogrammu;
- Informācija par ierīci;
- Informācija par operētājsistēmu;
- Apmeklējuma laiks un datums;
- Lietotāja aktivitāte mājaslapā;
- Sīkfaili;
- Izsekošanas pikseļi;
- Web bākas;
- Līdzīgas tehnoloģijas.


PERSONĪGĀS INFORMĀCIJAS IZMANTOŠANA
Es izmantoju Personīgo informāciju mārketinga, pārdošanas un klientu servisa aktivitātēs.
Ja esi piekritis saņemt jaunumus - sūtu jaunumus; ja esi atstājis līdz galam neaizpildītu reģistrācijas/pieteikšanās formu - varu nosūtīt atgādinājumu; varu uzrunāt tevi tirgus izpētes nolūkā; ja esi uzdevusi jautājumu vai pieprasījusi informāciju - nosūtīšu tev atbildi.

Saziņā ar tevi es varu piedāvāt tev nodot informāciju kādam no maniem pakalpojumu sniedzējiem, bet tikai, ja tu piekrīti un vēlies uzzināt par viņu pakalpojumiem (piemēram, es varu palūgt ar tevi sazināties dizainerei vai web lapas izstrādātājai, lai kopīgi jūs atrisinātu kādu vajadzību, utt.). Bet visbiežāk būs otrādāk - es tev došu info par maniem sadarbības partneriem, nevis tiem nodošu tavu informāciju.
Ja tu piekrīti, ka es tavu informāciju nododu tālāk, informācija pāriet pie cita uzņēmuma un tiek izmantota saskaņā ar tā uzņēmuma noteikumiem. Kaut arī manis piedāvātie uzņēmumi atrodas ES teritorijā, un uz tiem attiecas Vispārējā datu aizsardzības regula, ietekmēt viņu darbības man nav iespējas. Ja neesi droša par savu datu nodošanu citiem uzņēmumiem, labāk paņem no manis šo uzņēmumu kontaktus un uzrunā tos pati.

BIZNESA FORMA
Šobrīd es darbojos kā saimnieciskās darbības veicēja - pašnodarbināta persona Ilvita Kārkliņa, reģ. Nr. 18037112336.

LIKUMĀ NOTEIKTĀS DARBĪBAS
Gadījumā, kad informāciju pieprasa tiesībsargājošas iestādes, un likums man uzliek par pienākumu nodot datus, es, pārbaudot pieprasījuma leģitimitāti, būšu spiesta izpaust informāciju, tai skaitā Personīgo informāciju. Tiesa, es varu arī pati labprātīgi nodot Personīgo informāciju šādām iestādēm, lai aizsargātu savas un savu Lietotāju tiesības un drošību.

TREŠĀS PUSES
Lapas funkcionalitāte balstās uz trešo pušu piesaisti. Lapa ir savienota ar sociāliem tīkliem (instagram, facebook, thinkific). Par to, ko sociālie tīkli var darīt ar taviem datiem, es nevaru uzņemties atbildību, tev būs jāiepazīstas ar attiecīgā resursa privātuma politiku.
Atceries, ka publiskos tīklos publicētā informācija ir publiski pieejama.
Trešām pusēm - maniem pakalpojumu sniedzējiem es varu sniegt piekļuvi Lapā iegūtajai informācijai ar nolūku uzlabot Pakalpojumu sniegšanu un Lapas funkcionalitāti. Visi mani pakalpojumu sniedzēji darbojas atbilstoši Visparējai datu aizsardzības regulai.
Es izmantoju Facebook Business Manager, Mailchimp, Stripe, Thinkific un vēl vairākus servisus. Brīdī, kad tu lieto Lapu vai Pakalpojumus, šie pakalpojumu sniedzēji var redzēt tavu informāciju.

TAVAS TIESĪBAS ATTIECĪBĀ UZ PRIVĀTUMU
Tu vari jebkurā brīdī atteikties no manu e-pastu saņemšanas.
Tu vari jebkurā brīdī pieprasīt, ka tava Personīgā informācija tiek dzēsta no manām datu bāzēm.
Tu vari jebkurā brīdī pieprasīt labot vai papildināt tavu informāciju.
Tu vari jebkurā brīdī pieprasīt, ka es parādu tev visu informāciju, kas man ir pieejama par tevi.
Šo visu tu vari izdarīt, sūtot attiecīgu pieprasījumu man uz e-pastu ilvitak@gmail.com, un es saprotamā laikā atbildēšu uz to.

INCOGNITO MODE
Ja tavā pārlūkprogrammā ieslēgts “Incognito” vai “Do not track” režīms, tas neietekmē, kādā apjomā Lapa saņem informāciju.

DROŠĪBA
Es rūpējos par tavu Personīgo informāciju, tās drošību, ievērojot visus obligātos un ieteicamos drošības pasākumus, kas ir vērsti pret pamatoti paredzamiem riskiem. Es nenesu atbildību par datu drošības aktivitātēm, ko veic trešās puses.

NOBEIGUMĀ
Wow! Tu esi tikcis līdz beigām, paldies.
Ja tu redzi, kā es varu uzlabot pakalpojumu sniegšanu, vai saskati nepilnības šajā dokumentā, lūdzu, informē mani. Es labprāt uzlabošu gan Privātuma politiku, gan arī Pakalpojumus un Lapu.

Ar sveicieniem,
Ilvita Kārkliņa
Reģ. Nr. 18037112336
Hamburgas 17 -1, Rīga, LV - 1014
Made on
Tilda