Distances līgums

Sveiki!

Iegādājoties tiešsaites kursus “Grūtnieču kustību joga”, “Online jogas studija”, “Pēcdzemdību atjaunošanās” vai citus pieejamos kursus šajā interneta vietnē (ilvitakarklina.lv un kursi.ilvitakarklina.lv), tu noslēdz sekojošu vienošanos ar mani, Ilvitu Kārkliņu.

PIEGĀDES UN SAMAKSAS KĀRTĪBA

Tu veic tiešsaites kursa (turpmāk - Pakalpojums) pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtamā pakalpojuma veidu un daudzumu un veicot apmaksu caur veikalā iestrādātajiem maksājuma rīkiem vai veicot apmaksu ar rēķinu, par kura nepieciešāmibu jāinformē mani.

Es nodrošinu tava pasūtījuma izpildi un piekļuves nodošanu tiešsaites kursiem Thinkific platformā uzreiz pēc samaksas veikšanas un tava piekļuve būs aktīva kursa aprakstā minēto ilgumu no pirkuma veikšanas brīža.

LIETOTĀJA PIENĀKUMI

Tev jāglabā kursu piekļuves lietotāja vārds un/vai parole konfidenciāli, tos nedrīkst nevienam izpaust.
Tavs pienākums ir regulāri atjaunot paroli, nekavējoties informēt mani, Autoru, ja tev tapis zināms vai tev ir aizdomas, ka tava parole ir nonākusi trešās personas rīcībā.

Piekrītot šiem Lietošanas noteikumiem, tu esi atbildīga par visām darbībām, kas veiktas, izmantojot tavu lietotāja kontu. Tu esi pilnībā atbildīga par visiem veiktajiem darījumiem un citām saistībām, kas veiktas, izmantojot lietojumprogrammu.


ATTEIKUMA TIESĪBAS

Tev ir tiesības atteikties no Pakalpojuma 30 kalendāro dienu laikā no Pakalpojuma saņemšanas brīža, nosūtot man par to atteikumu uz e-pastu iIlvitak@gmail.com. Es atgriezīšu visu tevis ieguldīto naudu, ja tu objektīvi nebūsi sasniedzis tiešsaites kursā solīto rezultātu.

INTELEKTUĀLĀ ĪPAŠUMA TIESĪBAS

Pakalpojumi un to saturs ir Autora un iespējamo trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības un konfidenciāla informācija. Pakalpojumu un to satura neatļauta kopēšana un koplietošana ir aizliegta.

Bez iepriekšējas Autora rakstveida piekrišanas tev nav tiesību:
· kopēt vai izmantot Pakalpojumus vai jebkādus materiālus, ko tie satur, citiem mērķiem, nekā personīgo mācību mērķiem;
· pārdot, izplatīt vai citādi nodot Pakalpojumus vai materiālus, ko tie satur, jebkurai trešai personai;
· izveidot jebkādus atvasinātus darbus no Pakalpojumiem vai materiāliem, ko tie satur;
· izmantot Pakalpojumus vai jebkādus materiālus, ko tie satur, komerciāliem mērķiem;
· vai ļaut trešai pusei veikt jebkuru no iepriekš minētajām darbībām;
· tu piekrīti nekopēt nekādus materiālus vai citus datus tīmekļa vietnē.

DATU APSTRĀDE

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, tu apliecini, ka esi iepazinusies un piekrīti, ka tavus sniegtos datus apstrādā tiešsaites kursu platforma Thinkific un es, Ilvita Kārkliņa. Tavi dati tiks izmantoti, lai varētu apstrādāt tavu pasūtījumu un veiktu pakalpojuma piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, tu piekrīti, ka uz tavu norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar tava pasūtījuma apstrādi.

PAPILDU INFORMĀCIJA

Ja tev ir kādi jautājumi par Pakalpojumu vai šo distances līgumu, kā arī sūdzību gadījumā, sazinies, lūdzu, ar mani, rakstot uz e-pastu Ilvitak@gmail.comAr sveicieniem,
Ilvita Kārkliņa
Reģ. Nr. 18037112336
Hamburgas 17 - 1, Rīga, LV - 1014
Made on
Tilda